aquaphor

Urządzenie zmiękczająco-odżelaziające BWT AQA trinity

data aktualizacji: 02-01-2018, 10:19 – artykuł promocyjny

Większość urządzeń uzdatniających wodę, dostępnych na naszym rynku, tylko ją zmiękcza lub tylko odżelazia. Innowacyjnym produktem jest BWT AQA trinity, które dzięki wyposażeniu w multifunkcyjne złoże, pełni te dwie funkcje jednocześnie. Nie trzeba już zatem instalować dwóch urządzeń, co ułatwia proces uzdatniania wody. BWT AQA trinity jest idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy dysponujemy niedużą wolną powierzchnią instalacyjną.

Urządzenie zmiękczająco-odżelaziające BWT AQA trinity

BWT AQA trinity jest jednokolumnowym, kompaktowym urządzeniem przeznaczonym dla użytkowników korzystających z indywidualnych ujęć wody, które zawierają żelazo oraz mangan. Wyposażone w unikalne złoże multifunkcyjne, które przyczynia się do obniżenia zawartości żelaza, manganu i amoniaku oraz redukuje twardość i zawartość związków organicznych w wodzie.

Urządzenie sterowane objętościowo z pierwszeństwem czasowym. Wyposażone w elektroniczną głowicę sterującą z regulatorem twardości resztkowej oraz cyfrowym wyświetlaczem. Cechuje je łatwa i wygodna obsługa, możliwość zapamiętania ustawień w przypadku przerwy w dostawie napięcia oraz zabezpieczenie antyprzelewowe. Złoże regenerowane roztworem solanki bez potrzeby korzystania z dodatkowych środków chemicznych.

W zakresie dostawy znajduje się: kolumna jonowymienna z żywicą jonowymienną, głowica sterująca oraz zbiornik solanki w jednej obudowie, wąż do odprowadzania popłuczyn wraz z syfonem, tester twardości ogólnej BWT AQUATEST, instrukcja obsługi.

Dla wszystkich typów: ciśnienie robocze 2-7 bar, temperatura wody 5-35°C, temperatura otoczenia 5-40°C, zasilanie elektryczne 230V/50 (60) Hz.

BWT AQA trinity

 

Produkty dodatkowe:

 

  • Złoże multifunkcyjne BWT Trinity
  • BWT Multiblock Inline
    Armatura przyłączeniowa z obejściem (by-pass), wbudowanym kranikiem probierczym, zaworem zwrotnym oraz zaworem odpowietrzającym. Do szybkiego i łatwego montażu zmiękczaczy i filtrów w połączeniu z wężami zbrojonymi R 1˝ (DN 25). Możliwość montażu poziomo lub pionowo (z kierunkiem przepływu od góry do dołu). Max. temperatura wody/otoczenia 30/40 °C
  • Zestaw węży przyłączeniowych 25/25
    Do elastycznego podłączenia zmiękczaczy o średnicy przyłącza DN 25 do armatury typu MULTIBLOCK INLINE. Dwa węże zbrojone (o długości 700 mm każdy), wyposażone obustronnie w nakrętki DN 25 wraz z uszczelkami.
     

Opracowanie: Redakcja
Żródło: BWT PolskaPodobne artykuły
Skuteczny sposób uzdatniania wody - filtr nakranowy

instalacje w kuchni

Skuteczny sposób uzdatniania wody - filtr nakranowy

Aquaphor Modern to wyjątkowo prosty w montażu i obsłudze filtr do wody montowany bezpośrednio do kranu.... więcej...

Poprawa jakości powietrza w kuchni

instalacje w kuchni

Poprawa jakości powietrza w kuchni

Jakość powietrza w domu w znacznym stopniu oddziałuje na nasze zdrowie, samopoczucie oraz nastrój.... więcej...

Patent na uzdatnianie wody - filtry i zbiorniki firmy Bartosz

instalacje w kuchni

Patent na uzdatnianie wody - filtry i zbiorniki...

Poszukując nowych, bardziej ekonomicznych i lepszych technicznie rozwiązań do stacji uzdatniania wody firma... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj