konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2017

patron działu Meble kuchenne Peka

Wyspa kuchenna - aranżacje Max Kuchnie

data aktualizacji: 28-01-2016, 09:20 – artykuł promocyjny

Wyspa jest typem zabudowy kuchennej, który w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużą popularnością. Na zastosowanie tego funkcjonalnego mebla, decydują się przede wszystkim osoby posiadające kuchnie otwarte, ale nie tylko. Coraz częściej wyspa kuchenna pojawia sie również w pomieszczeniach zamkniętych. Aby móc wykorzystać to rozwiązanie, jedynym warunkiem, jaki należy spełniać, jest posiadanie dostatecznej ilości miejsca.

Wyspa kuchenna - aranżacje Max Kuchnie

Dlaczego wyspa kuchenna jest tak bardzo pożądanym rozwiązaniem w kuchni? Powodów jest bardzo wiele.

Wyspa jest rozwiązaniem wielofunkcyjnym, zapewniającym maksymalną wygodę oraz skupiającym wokół siebie życie rodzinne i towarzyskie. Decydując się na jej montaż, możemy w jednym miejscu w kuchni skupić: strefę zmywania, gotowania oraz blat roboczy, pod którym jest wystarczajaco dużo miejsca na agd i przechowywanie. Wyspa kuchenna może również z powodzeniem zastąpić jadalnię. Miejsce do spożywania posiłków możemy wygospodarować poprzez montaż barku, wycofanie frontów wyspy czy też zastosowaniu półwyspu. W odpowiednio dużych przestrzeniach wyspę można połączyć nawet ze sporej wielkości stołem.

Max Kuchnie - wyspa kuchenna

Max Kuchnie - wyspa kuchennaMax Kuchnie - wyspa kuchenna

Wyspa zamawiana na wymiar to gwarancja idealnego dopasowania zarówno do przestrzeni kuchennej, ale również naszych oczekiwań odnośnie funkcji, jakie ma spełniać. W kuchniach otwartych na salon pełni ona rolę mebla przejściowego, wyznaczajacego granice stref. Z tego powodu jest starannie projektowana, aby elegancko wpisać się w aranżację salonu. W tym celu bardzo często stosowane są w wyspach takie elementy jak: przeszklone witrynki, otwarte półki, czy też efektownie podświetlane płaszczyzny.

Max Kuchnie - wyspa kuchennaMax Kuchnie - wyspa kuchenna

Niewątpliwą zaletą wyspy kuchennej jest fakt, iż pasuje ona do wnętrz zaaranżowanych w różnych stylach. Doskonale sprawdzi się zarównw kuchniach minimalistycznej, klasycznej, country czy industrialnej. W każdej z nich spełni rolę współczesnego domowego ogniska.

Max Kuchnie - wyspa kuchennaMax Kuchnie - wyspa kuchenna

www.maxkuchnie.pl
 

Kontakt w sprawie produktów:

Max Kuchnie
Centrala Ul. Cetnarskiego 35
37-100 Łańcut
tel. +48 (17) 711 00 45, 801 911 223
www: www.maxkuchnie.pl
mail: wyślij wiadomośćMax Kuchnie to sieć studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD o zasięgu ogólnopolskim. Łączy w sobie doświadczenie profesjonalnych projektantów i producentów mebli kuchennych oraz wysoką jakość sprzętu AGD wiodących marek. Razem tworzą nową usługę na rynku.

baterie kuchenne/ dozowniki » piekarniki kuchenne » suszarki » chłodziarki » kuchnie » pralki » pralko-suszarki » szuflady podgrzewające » ekspresy do kawy » małe AGD » zlewy kuchenne » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » płyty grzejne » zmywarki

Zobacz zdjęcia w galerii Max Kuchnie:
Podobne artykuły
Szklane blaty - trwałe i dekoracyjne

meble kuchenne

Szklane blaty - trwałe i dekoracyjne

Delikatne i kruche - to jeden z mitów na temat szkła, który warto obalać, by odważnie używać... więcej...

Podnośniki do wysokich szafek górnych

meble kuchenne

Podnośniki do wysokich szafek górnych

Rozwiązaniem umożliwiającym płynne i bezgłośne otwieranie i zamykanie klap górnych szafek, są... więcej...

Nowoczesne mechanizmy w meblach kuchennych

meble kuchenne

Nowoczesne mechanizmy w meblach kuchennych

Nowoczesne mechanizmy wykorzystywane w meblach kuchennych pozwalają na nowatorską i komfortową aranżację... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj