Baterie kuchenne Deante

Bateria Blanco Livia-S do nowoczesnych kuchni rustykalnych

data aktualizacji: 13-01-2016, 11:33 – artykuł promocyjny

W kuchni to bateria przyciąga wzrok - zwłaszcza, gdy jest to nowa Blanco Livia-S. Dzięki nowoczesnej koncepcji i klasycznym elementom charakterystycznym dla tej linii, kuchnie w różnych stylizacjach zyskują unikalne akcenty.

Bateria Blanco Livia-S do nowoczesnych kuchni rustykalnych

Harmonijne połączenie akcesoriów tworzy we wnętrzu charakterystyczną atmosferę. Dotyczy to także wyposażenia kuchni. Przedmioty zdobyte na pchlim targu i elementy retro sprawiają, że pomieszczenia stają się BLANCO LIVIA-Sprzytulne. Czy to w purystycznie zimnym, skandynawskim stylu, czy też utrzymane w śródziemnomorskim, gorącym klimacie - formy nowoczesnych kuchni rustykalnych są różnorodne. Na uwagę jednak zasługuje pieczołowite zestawienie poszczególnych elementów. Nie jest zatem zaskoczeniem, że BLANCO - specjalista w dziedzinie baterii kuchennych, podejmuje ten temat wprowadzając na rynek baterię Blanco Livia-S, która wspaniale wtapia się w nowoczesne kuchnie rustykalne.

Charakterystyczny korpus baterii i wysoka wylewka w kształcie litery „J” wyposażone są na łączeniach w subtelne, plastyczne elementy, które wzorniczo nawiązują do tradycyjnych elementów metalowych. Umieszczona z boku dźwignia umożliwia wygodną obsługę mieszacza, wyciągana wylewka zwiększa zasięg baterii i doskonale nadaje się do mycia warzyw oraz naczyń kuchennych.

BLANCO LIVIA-SBLANCO LIVIA-S

Jako rozwiązanie systemowe Blanco Livia-S obejmuje również opcjonalnie dozownik płynu do mycia naczyń oraz dźwignię korka automatycznego, które są wizualnie dopasowane do baterii. I wszystko to oczywiście we wszystkich trzech wykończeniach: chrom, mosiądz i w zupełnie nowym, jedwabistomatowym kolorze BLANCO - mangan. Blanco Livia-S wspaniale harmonizuje ze zlewozmywakami z Silgranitu i ceramiki, a w połączeniu z komorami podwieszanymi i eleganckimi, kamiennymi blatami przyciąga wzrok w nowoczesnych kuchniach rustykalnych.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Comitor Sp. z o.o.
ul. Obywatelska 183
94-104 Łódź
tel. +48 42 689 10 11
      0-801 BLANCO (25 26 26)
fax. +48 42 688 19 76
www: www.comitor.pl
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki marki BLANCO: ceramiczne, ze stali lub SILGRANITU® PuraDur® » baterie kuchenne marki BLANCO oraz elementy armatury: dozowniki do płynu do mycia naczyń » pokrętła i całe zestawy korka automatycznego » syfony » gotowe zestawy armatury » akcesoria kuchenne: deski do krojenia z drewna, hartowanego szkła oraz tworzyw sztucznych » ociekacze i odsączarki » profesjonalny osprzęt i części zamienne do okapów » okapy kuchenne marki Best » systemy sortowania odpadków marki BLANCO


Zobacz zdjęcia w galerii Comitor:
Podobne artykuły
Bateria do wyspy kuchennej

baterie kuchenne

Bateria do wyspy kuchennej

Aranżacja kuchni z wyspą to obecnie jeden z najmodniejszych trendów urządzania kuchni w naszych... więcej...

Baterie termostatyczne kuchenne - co warto wiedzieć

baterie kuchenne

Baterie termostatyczne kuchenne - co warto wiedzieć

Bateria termostatyczna z wyglądu nie różni się bardzo od tradycyjnej baterii. Poza główną... więcej...

Baterie kuchenne z wdziękiem

baterie kuchenne

Baterie kuchenne z wdziękiem

Bateria kuchenna może być ozdobą kuchni. Wysoka wylewka unosząca się nad zlewozmywakiem doskonale prezentuje... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj