konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - kolejna edycja

data aktualizacji: 08-09-2017, 08:33 – artykuł promocyjny

Na początku grudnia wystartowała kolejna edycja „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz” organizowanego od czterech lat przez firmę CAD Projekt K&A i kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”. Projekt ten jest skierowany do użytkowników oprogramowania autorstwa CAD Projekt K&A dedykowanego projektantom i architektom wnętrz. Tegoroczna edycja konkursu, organizowana jak zwykle w ramach PEREŁ CERAMIKI UE, zyskała nowego Partnera - firmę Elica oraz dodatkową nagrodę główną. Organizatorzy na projekty czekają do 18 stycznia 2016 r., a łączna pula nagród to 17 tysięcy złotych. 

Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - kolejna edycja

Kolejne edycje, kilka tysięcy głosów na „perłowe” kolekcje płytek oraz przeszło 200 projektów wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, które dotarły do Organizatorów są dowodem na to, że „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz...” okazał się trafionym pomysłem. Organizatorzy podkreślają, że ich celem jest promowanie najlepszych trendów w branży projektowania wnętrz, najbardziej wartościowych płytek ceramicznych pojawiających się na rynku oraz stworzenie sytuacji, w której producenci oraz projektanci będą mieli okazje nawzajem się inspirować, a nawet ściśle współpracować.

Tak jak w każdej poprzedniej edycji, również tym razem konkurs jest podzielony na dwa etapy. Podczas pierwszego etapu Organizatorzy starają się przybliżyć projektantom najlepszy design i najnowsze trendy, prezentując i udostępniając materiał (płytki ceramiczne i inne okładziny ścienne i podłogowe), z których projektanci i architekci wnętrz mogą korzystać w swoich projektach nadsyłanych w drugim etapie. Dlatego organizowane są trzy głosowania na najpiękniejsze płytki ceramiczne nominowane przez jury świetnie znające ten rynek, w ramach konkursu z ponad 10-letnią tradycją - PERŁY CERAMIKI UE. W tym roku równorzędne tytuły „Perły Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2015”otrzymały kolekcje: Metallic Illusion (V&B Fliesen GmbH), All in White (Grupa Tubądzin) oraz Concept Stone (Gardenia Orchidea).
 

  • I głosowanie - 06-20.07.2015r. - Concept Stone (Gardenia Orchidea)
  • II głosowanie - 07-21.09.2015r. - All in White (Grupa Tubądzin)
  • III głosowanie - 10-23.11.2015r. - Metallic Illusion (V&B Fliesen GmbH)

 

Perła Concept Stone Gardenia OrchideaPerła All in White Grupa TubadzinPerła Metallic Illusion V&B Fliesen GmbHDrugi etap, trwający od 3 grudnia 2015 r. do 18 stycznia 2016 r. to już czas na projektowanie i wcielenie w życie pomysłu na projekt wnętrza, który w głowach projektantów kiełkował najczęściej już podczas głosowania na swoją ulubioną kolekcję płytek. Zadanie konkursowe to projekt dowolnego wnętrza, elewacji lub miejsca na zewnątrz budynku, z zastosowaniem przynajmniej jednej kolekcji płytek ceramicznych lub gresów nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2015 tytułem „Perła Ceramiki UE 2015”, „Perła Ceramiki Dystrybutorów 2015” i „Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2015” oraz przynajmniej jednego produktu z katalogu Premium firmy Elica. Blisko 30 kolekcji nagrodzonych płytek Organizatorzy udostępniają uczestnikom Konkursu w bazie „Perły Ceramiki UE 2015”, dołączanej do programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem Projektowania Płytek Ceramicznych, oraz na swojej stronie internetowej. Bazę modeli 3D firmy Elica i dowolny produkt z katalogu Premium, znajdziemy również się na stronie internetowej Organizatora oraz w programach CAD Decor PRO i CAD Kuchnie. Poniżej prezentujemy projekt, który zdobył nagrodę główną w zeszłorocznej edycji „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz...”. Jego autorką jest Ewa Orlicka.

1 miejsce w edycji 2014

 

Wymagania techniczne projektów konkursowych:

  • maksymalnie 6 ilustracji (wizualizacji),
  • zwymiarowany widok z góry całego projektu oraz widoki ścian LUB zwymiarowane rzuty ścian,
  • wyżej wspomniane rzuty i wizualizacje w formacie jpg, tiff lub pdf, waga pojedynczego pliku – maksymalnie 5 MB, minimalna rozdzielczość 1920x1080 - Full HD,
  • opis projektu do 2500 znaków zawierający: szczegółowe informacje na temat zastosowanej/ych płytek, nazwę kolekcji oraz producenta/marki, zastosowane formaty i kolory płytek, a także wskazanie miejsca użycia płytek w projekcie; wskazanie produktu z bazy modeli 3D firmy Elica z katalogu Premium i jego umiejscowienia w projekcie.


Projekty można przesyłać do 18 stycznia 2016 r. wyłącznie pod adresem perlyceramiki@sigma-not.pl. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 projekty.

 

Nagrody w „Konkursie dla architektów i projektantów wnętrz...” :

  • nagroda główna: 4000 zł oraz bon o wartości 3000 zł do wykorzystania na zakup aplikacji lub usług w CAD Projekt K&A oraz okap Amélie Premium o wartości 4499 zł firmy Elica,
  • nagroda druga: 2000 zł oraz dwudniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A (w siedzibie firmy),
  • nagroda trzecia: 1000 zł oraz jednodniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A (w siedzibie firmy).


Konkurs jak co roku zakończy się uroczystą Galą. To doskonała okazja nie tylko na to, aby zaprezentować producentom i zaproszonym gościom nagrodzone projekty, ale także aby zintegrować różnych przedstawicieli branży projektowania wnętrz.


Regulamin "Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programów CAD Decor 2015".

Zapoznaj się z innymi projektami i naszą prezentacją poprzedniej edycji Konkursu.

Kontakt w sprawie produktów:

CAD Projekt K&A Spółka z o.o.
ul. Rubież 46
61-612 Poznań
tel. 0 801 000 269; +48 61 662 38 83
www: www.cadprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomośćprogramy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz: CAD Decor PRO - program do projektowania dowolnych wnętrz » CAD Decor - program do projektowania wnętrz ze specjalizacją na łazienki » CAD Kuchnie - program do projektowania kuchni » CAD Kuchnie MAX - program do projektowania kuchni i mebli kuchennych » CAD Rozkrój - program do rozkroju mebli


facebook.com/CADProjektKA
youtube.com/user/cadprojekt
twitter.com/CadProjektKA
plus.google.com/+cadprojekt
Podobne artykuły
Jak oddzielić kuchnię od salonu - rodzaje przesłon

projekty kuchni

Jak oddzielić kuchnię od salonu - rodzaje przesłon

Przesłony, przepierzenia, czy w końcu popularne ścianki działowe - moda na otwarte przestrzenie rozpanoszyła... więcej...

Górna zabudowa w kuchni - pomysły na aranżację

projekty kuchni

Górna zabudowa w kuchni - pomysły na aranżację

Zabudowa kuchni to połączenie funkcjonalności z estetyką. Współczesna kuchnia bowiem jest miejscem... więcej...

Kuchnia w polskim domu - stan faktyczny i marzenia

projekty kuchni

Kuchnia w polskim domu - stan faktyczny i marzenia

Kuchnia to wdzięczna przestrzeń do aranżacji. Jednak w polskich domach nadal istnieje duża rozbieżność... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj