coram

Baterie kuchenne Deante

Modna geometria - Kąt prosty baterii KWC ONO

data aktualizacji: 23-11-2015, 09:50

Minimalizm i elegancja to dwa ponadczasowe kierunki aranżacji kuchennych wnętrz, które nie poddają się zmieniającej się modzie. Rezygnacja ze zbędnych ozdób pozwala skoncentrować się na takich aspektach jak: jakość oraz ergonomia. Inną cechą wyróżniającą takie kuchnie, jest dominacja linii i kątów prostych. Propozycją, która doskonale pasuje do modnych, geometrycznych kuchni są baterie KWC ONO.

Modna geometria - Kąt prosty baterii KWC ONO

bateria ONO TOUCH LIGHT PROBateria ONO TOUCH LIGHT PRO ze stałą wylewką o kształcie odwróconej litery L, bez elementów dodatkowych, urzeka surowością formy. Dźwignia jest dyskretnie umieszczona na ścianie za obrotową wylewkąlub tuż przy baterii, a strumień wody uruchamiany jest zdalnie. Za pomocą elementu sterującego możemy również ustawić odpowiednią temperaturę oraz natężenie przepływu wody.

bateria KWC ONOBateria ONO ze stałą, wysoką wylewką jest kolejnym przykładem wykorzystania kąta. Została wyposażona w oryginalną, wąską dźwignię, która sprawia wrażenie delikatnej, jednak wykonana z niezawodnej stali chirurgicznej, jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia. Idealnym uzupełnieniem baterii jest elegancki dozownik KWC ONO, który świetnie komponuje się z każdym zlewozmywakiem. Dodaje strefie wody wysmakowanego stylu i ułatwia codzienne zmywanie naczyń.

Minimalistyczne wzornictwo, z dominującymi kątami prostymi oraz imponująca precyzja w wykończeniu każdego elementu baterii KWC sprawiają, że kuchnia nabiera nowoczesnego, oryginalnego stylu. To czyste piękno wyrażone w prostej, geometrycznej formie.

Zobacz więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: www.franke.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
fax. +48 224853373
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:
Podobne artykuły
Bateria Hortensja ozdobą zlewozmywaka

baterie kuchenne

Bateria Hortensja ozdobą zlewozmywaka

Bateria zlewozmywakowa Hortensja marki Deante charakteryzuje się zaokrąglonym, opływowym kształtem, co... więcej...

Jednouchwytowe baterie kuchenne eno

baterie kuchenne

Jednouchwytowe baterie kuchenne eno

W ofercie producenta armatury Dornbracht znajduje się linia jednouchwytowych baterii kuchennych eno, której... więcej...

Bateria zlewozmywakowa z bocznym uchwytem

baterie kuchenne

Bateria zlewozmywakowa z bocznym uchwytem

Strefa zmywania to obszar, w którym wykonujemy znaczną część prac kuchennych. Dlatego też wymaga... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj