Baterie kuchenne Deante

Kolorowe baterie zlewozmywakowe

data aktualizacji: 05-09-2017, 09:38 – artykuł promocyjny

Jednym z czynników decydujących o stylu, w jakim urządzone jest dane wnętrze, jest kolorystyka oraz forma wyposażenia, mebli oraz akcesoriów. Aby umożliwić nam jeszcze większą swobodę w zakresie kreowania otaczającej nas przestrzeni, firma Deante wprowadziła do swojej oferty kolekcję kolorowych baterii zlewozmywakowych - Milin.

Kolorowe baterie zlewozmywakowe

Baterie zlewozmywakowez wylewką „U” z linii Milin z powodzeniem mogą być wykorzystane we wnętrzach utrzymanych w różnych stylach, zarówno w kuchniach utrzymanych w klimacie nowoczesnego minimalizmu, jak i klasycznych czy rustykalnych. Kolory baterii stanowić będą akcent podkreślający charakter przestrzeni.

Kolorowe baterie powstały z okazji wkraczania firmy Deante w kolejne ćwierćwiecze istnienia. Rozszerzają one możliwości kreowania kuchni, w tym doboru różnorodnych elementów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Paleta dostępnych kolorów to optymalne rozwiązanie aranżacyjne. Klasyczna biel, ognista czerwień, soczysta zieleń, egzotyczny oranż i bananowy żółty pozwolą zarówno na harmonijne dostosowanie danego modelu do kolorystyki pomieszczenia, jak i na barwne kontrasty. Bez trudu połączymy każdą z dostępnych wersji w wizualny dialog wybranego odcienia z innymi elementami wykończeniowymi - płytkami i fugami, luksferami, oraz meblami czy wszelkimi dodatkami.

czerwona bateria z kolekcji Milin

czerwona, BEU R62M

biała bateria z kolekcji Milin

biała, BEU W62M

żółta bateria z kolekcji Milin

żółta, BEU Y62M

zielona bateria z kolekcji Milinpomarańczowa bateria z kolekcji Milin

       zielona, BEU G62M                   pomarańczowa, BEU O62M         

Seria Milin - baterie zlewozmywakowe stojące z wylewką „U”
sugerowana cena brutto: 309 zł


- Deante powstało w okresie przemian ustrojowych, w czasach, kiedy szara rzeczywistość PRL-u zaczęła ustępować miejsca spełniającym się kolorowym marzeniom Polaków, w tym marzeniom o pięknych domach - mówi Anna Kowalska, z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu w firmie Deante. - Świętowanie 25-lecie istnienia naszej firmy rozpoczynamy od wprowadzenia specjalnej linii kolorowych baterii kuchennych Milin. Paleta pięciu kolorów to symbol wolnego wyboru w kreowaniu otaczającej nas rzeczywistości.

Dostępna paleta barw to tylko jedno z udogodnień stworzonych z myślą o osobach pragnących świadomie tworzyć przestrzeń oraz łączyć piękne z praktycznym. Wylewka w kształcie litery "U" zapewnia ponadto wygodę i komfort użytkowania oraz podkreśla estetykę i prostotę w designie. Baterie są wyposażone w głowice ceramiczne o średnicy 35 mm. Produkt jest objęty 7-letnim okresem gwarancyjnym.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Al. Kościuszki 3
90-418 Łódź
tel. (42) 638 30 00; +48 800 242 515
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomośćProdukty: Do kuchni: baterie kuchenne zlewozmywaki stalowe zlewozmywaki granitowe akcesoria i zlewozmywaki ceramiczne; Do łazienki: baterie łazienkowe panele natryskowe natryski kabiny i brodziki ceramika akcesoria łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii Deante
Podobne artykuły
Baterie kuchenne Deante - wygoda na wyciągnięcie ręki

baterie kuchenne

Baterie kuchenne Deante - wygoda na wyciągnięcie ręki

Dobra organizacja pracy w kuchni jest niezwykle ważna, ale pełen komfort gotowania możemy uzyskać wówczas,... więcej...