Baterie kuchenne Deante

Kolorowe baterie zlewozmywakowe

data aktualizacji: 05-09-2017, 11:38 – artykuł promocyjny

Jednym z czynników decydujących o stylu, w jakim urządzone jest dane wnętrze, jest kolorystyka oraz forma wyposażenia, mebli oraz akcesoriów. Aby umożliwić nam jeszcze większą swobodę w zakresie kreowania otaczającej nas przestrzeni, firma Deante wprowadziła do swojej oferty kolekcję kolorowych baterii zlewozmywakowych - Milin.

Kolorowe baterie zlewozmywakowe

Baterie zlewozmywakowez wylewką „U” z linii Milin z powodzeniem mogą być wykorzystane we wnętrzach utrzymanych w różnych stylach, zarówno w kuchniach utrzymanych w klimacie nowoczesnego minimalizmu, jak i klasycznych czy rustykalnych. Kolory baterii stanowić będą akcent podkreślający charakter przestrzeni.

Kolorowe baterie powstały z okazji wkraczania firmy Deante w kolejne ćwierćwiecze istnienia. Rozszerzają one możliwości kreowania kuchni, w tym doboru różnorodnych elementów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Paleta dostępnych kolorów to optymalne rozwiązanie aranżacyjne. Klasyczna biel, ognista czerwień, soczysta zieleń, egzotyczny oranż i bananowy żółty pozwolą zarówno na harmonijne dostosowanie danego modelu do kolorystyki pomieszczenia, jak i na barwne kontrasty. Bez trudu połączymy każdą z dostępnych wersji w wizualny dialog wybranego odcienia z innymi elementami wykończeniowymi - płytkami i fugami, luksferami, oraz meblami czy wszelkimi dodatkami.

czerwona bateria z kolekcji Milin

czerwona, BEU R62M

biała bateria z kolekcji Milin

biała, BEU W62M

żółta bateria z kolekcji Milin

żółta, BEU Y62M

zielona bateria z kolekcji Milinpomarańczowa bateria z kolekcji Milin

       zielona, BEU G62M                   pomarańczowa, BEU O62M         

Seria Milin - baterie zlewozmywakowe stojące z wylewką „U”
sugerowana cena brutto: 309 zł


- Deante powstało w okresie przemian ustrojowych, w czasach, kiedy szara rzeczywistość PRL-u zaczęła ustępować miejsca spełniającym się kolorowym marzeniom Polaków, w tym marzeniom o pięknych domach - mówi Anna Kowalska, z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu w firmie Deante. - Świętowanie 25-lecie istnienia naszej firmy rozpoczynamy od wprowadzenia specjalnej linii kolorowych baterii kuchennych Milin. Paleta pięciu kolorów to symbol wolnego wyboru w kreowaniu otaczającej nas rzeczywistości.

Dostępna paleta barw to tylko jedno z udogodnień stworzonych z myślą o osobach pragnących świadomie tworzyć przestrzeń oraz łączyć piękne z praktycznym. Wylewka w kształcie litery "U" zapewnia ponadto wygodę i komfort użytkowania oraz podkreśla estetykę i prostotę w designie. Baterie są wyposażone w głowice ceramiczne o średnicy 35 mm. Produkt jest objęty 7-letnim okresem gwarancyjnym.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Al. Kościuszki 3
90-418 Łódź
tel. (42) 638 30 00; +48 800 242 515
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomośćProdukty: Do kuchni: baterie kuchenne zlewozmywaki stalowe zlewozmywaki granitowe akcesoria i zlewozmywaki ceramiczne; Do łazienki: baterie łazienkowe panele natryskowe natryski kabiny i brodziki ceramika akcesoria łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii Deante
Podobne artykuły
Bateria zlewozmywakowa - jak wybrać idealny produkt do kuchni

baterie kuchenne

Bateria zlewozmywakowa - jak wybrać idealny...

Urządzając kuchnię często sięgamy po gotowe, utarte rozwiązania. Wybierając elementy wyposażenia warto... więcej...

Baterie kuchenne retro glamour

baterie kuchenne

Baterie kuchenne retro glamour

Armatura, podobnie jak pozostałe elementy wyposażenia kuchni, podlega nieustannym przemianom związanym... więcej...

Libretto - bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganą elastyczną wylewką

baterie kuchenne

Libretto - bateria zlewozmywakowa stojąca z...

Libretto to elegancka bateria zlewozmywakowa firmy Ferro, stanowiąca doskonałą propozycję do nowoczesnych... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj