aquaphor
konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

Bezpieczna kuchnia

data aktualizacji: 01-08-2017, 10:34 – artykuł promocyjny

Bezpieczna kuchnia

O czym nie myślimy, a powinniśmy, kupując kuchnię gazową.
Większość konsumentów wybierając kuchenkę gazową zwraca uwagę na jej parametry, wygląd, wymiary, nie zastanawiając się nad innym, równie istotnym elementem, który odpowiada za bezpieczeństwo w domu.

Wygoda użytkowania stała się obecnie tak istotną kwestią, że pomijany jest produkt, który choć nie jest widoczny po zainstalowaniu kuchenki, stanowi jej ważną część. Zapewnia bowiem bezpieczny dopływ gazu do urządzenia.

Warto dokonując zakupu zapytać sprzedawcę o elastyczne przyłącza gazowe. Produkty te są dostępne w większości dobrze zaopatrzonych sklepów. Nie wszystkie produkty obecne na polskim rynku zapewniają jednak odpowiedni poziom zabezpieczenia.

Dobrze jest więc upewnić się podczas dokonywania zakupów, czy wąż do gazu został wykonany zgodnie z certyfikatem w Systemie 1. To produkty z tym certyfikatem przeznaczone są do łączeń instalacji gazowych z urządzeniami domowymi i można je bezpiecznie stosować wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

Elastyczne przyłącza marki Famas - polskiego producenta z ponad 60-letnim doświadczeniem, spełniają ten warunek.
 


Wybierając te sprawdzone rozwiązania konsument oprócz bezpieczeństwa otrzymuje także inne korzyści.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w postaci końcówki połączenia obrotowego montaż kuchni wykonywany przez instalatora przebiega szybko i bezproblemowo.


Elastyczny wąż i pracująca końcówka obracająca się wokół własnej osi umożliwiają swobodne ustawienie kuchenki nawet po jej podłączeniu do instalacji gazowej.

Rozwiązanie to pomaga także w utrzymywaniu czystości kuchenek gazowych, dzięki możliwości swobodnego odsunięcia urządzenia bez obawy o szczelność instalacji.

O bezpieczny dom Famas S.A. dba dostarczając na rynek przetestowane, certyfikowane elastyczne węże produkowane w fabryce w Łodzi. Wszystkie produkty są wynikiem obserwacji zmieniających się potrzeb i oczekiwań nabywców, gdyż konsument jest tak samo ważny jak specjaliści branży technicznej.


 

Kontakt w sprawie produktów:

FAMAS S.A.
ul. Kopernika 36
90-552 Łódź
tel. (42) 664 84 00
www: www.famas.pl
mail: wyślij wiadomośćPrzyłącza gazowe: elastyczne przyłącza gazowe » przewody gazowe do rozciągania » przyłącza SUPER EURO FPGS z obrotową końcówką » przyłącza PBR do butli propan - butan z manometrem » węże metalowe typu PS

Przyłącza wodne: elastyczne węże do rozciągania

Przyłącza solarne: węże z zagiętymi lutowanymi końcówkami » węże z tulejkami » zestaw solarny dwururka

Kompensatory i przyłącza przemysłowe: kompensatory osiowe » boczne » kątowe » metalowe uniwersalne » tłumiki drgań » metalowe niskociśnieniowe » węże przemysłowe typów: NO-N » NO-NO » NO-NOkt » SRP-N » SRP-SRP » N-N » KS-KO » CH, PS
Podobne artykuły
Wąż do gazu z szybkozłączem

instalacje w kuchni

Wąż do gazu z szybkozłączem

Szczelność i niezawodność działania to dwa podstawowe wymogi, jakie powinna spełniać armatura do gazu.... więcej...

Łączniki i gniazda Schneider Electric

instalacje w kuchni

Łączniki i gniazda Schneider Electric

Schneider Electric, uznany lider na światowym rynku rozdziału energii elektrycznej oraz automatyki przemysłowej,... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj